Jak ochránit auto před deštěm a sněhem?


Každý milovník aut řeší kam schovat své auto při nepřízni počasí. Pokud není k dispozici garáž ale pozemek ano, tak je nejlepší variantou ochránit svůj vůz před deštěm a sněhem alespoň pod přístřeškem. Dřevěné přístřešky můžou být velmi pěkné a funkční stavby, navíc můžou být i designovým prvkem u Vašeho domu či zahrady. Každé auto, které nebývá pod přístřeškem má většinou zašlou barvu laku a v zimě jej mráz a sněhová nadílka velmi namáhá.

Přístřešek na auto

Existují několik typů a variant přístřešků pro Vaše auto. Například pro samostatně stojící vozidlo nebo řadové stání pro několik vozidel. Přístřešek pro vozidlo lze postavit v jakékoli délce a šířce, lze tedy zvolit například přístřešek pro užitkové vozy, karavany, obytný vozy, pracovní a zemědělské stroje. Už přemýšlíte jaký typ a velikost pro své potřeby zvolit? Jaký přístřešek na auto https://www.pergoly-trutnov.cz/garazove-stani je pro Vás nejlepší volbou? Pokud o dřevěnou konstrukci budete správně pečovat jako nátěr lakem a ošetření proti plísním, bude Vám dřevěný přístřešek pro auto sloužit dlouhá léta. Berme v úvahu že konstrukce bude stále vystavena povětrnostním vlivům.

Přístřešek na auto

Je tedy potřeba dřevo důkladně ošetřit a ideálně je dobré přiznat jeho strukturu. Ideální je aby dřevo bylo nejdříve ošetřeno impregnačním základem, které nám posléze usnadní nátěr lazurou, navíc impregnace obsahuje i ochranu proti různým škůdcům a plísním. U impregnačního základu stačí jeden nátěr. Posléze natřeme třemi nátěry tenkovrstvé lazury. Dobře ošetřený přístřešek bude i navíc ozdobou u Vašeho domu, a Vaše auto bude chráněno před deštěm a sněhovou nadílkou. Kdo by nechtěl v zimě, přijít k očištěnému autu, nasednout a vyrazit na cestu bez zmrzlých rukou a zapadaném sněhu v rukávech? V zimě už nebudete muset odhrabovat závěje z Vašeho vozu. Konečně si můžete užít sněhovou nadílku v okolí a ne na Vašem autu. Není to paráda?