Malá autohavárie

Je opravdu nemilé, když se vám stane nějaká nehoda. Víte, nehod může být opravdu hodně a taky různé druhy. Já si pamatuji, když jsme měli s tatínkem jednu havárii. Jeli jsme s autem k tátovi do práce. A protože tatínek měl v práci taky dětský koutek, tak jsem si řekla, že pojedu s ním. Tatínek totiž pracoval v kavárně, kde právě byl dětský koutek kvůli dětem. Protože jak všichni víme, tak děti většinou jsou neposedné, tak aby měli rodiče klid, tak tam v kavárně je taky něco pro malé děti. Ale i ty velké. Bohužel ale tatínek spěchal a autem narazil do nějakého pangejtu, takže nebylo nic od věci zavolat nějaké havarijní služby.

služba havárie

Havarijní služby jsou tady přeci od toho, aby nám pomohli, když máme nějakou havárii. A tady to bylo opravdu na místě. Když tatínek vylezl z auta a byl z toho velice nešťastný. Otec lámal rukama a říkal si, proč vůbec jel tak rychle. A já si myslím to samé. A vy mi dáte jistě za pravdu, že opravdu se nikdy nevyplatí jet velmi rychle. Protože může vás to stát dokonce taky život. Pokud si zavoláte havarijní služby, tak věřte, že se zaplatíte taky nějaké vyšší poplatky. Protože nikdo nic nedělá zadarmo. A jak všichni víme, tak havarijní služby jsou docela drahé. Není to od toho, že by tyto služby využívali nehody lidí, když mají problém, ale havarijní služby jsou drahé kvůli tomu, že přijedou ihned, když vy potřebujete.

opravář

Takže je to taková pomoc na zavolanou. A musím říct, že jsme havarijní služby využili už dvakrát za posledních osm let. A nevím, jestli je to hodně nebo málo, ale mohu s klidem říct, že nám vždycky havarijní služba pomohla. Jsem ráda, že tuto službu tady máme, že ji můžeme opravdu kdykoliv využít. A vy jste třeba měli nějakou nehodu? Doufám, že ne, protože je to vždycky velmi nemilá zkušenost. I mě se to stalo, ovšem na kole. Měla jsem pak půl roku nohu sádře.