Přání se mají plnit, i ta naše vlastní

Kdyby se vás někdo zeptal, co byste si ze všeho nejvíce přáli, tak jistě nebudete váhat a vysypete z rukávu nějaké přání. A pokud by to mělo být jen něco, co se dá koupit za peníze, neboť zázraky se nekonají, tak byste si jistě nejméně na několik takových věcí také vzpomněli.

značková kabela

Všichni máme své touhy a přání, je to přirozené. A kdyby se vás poté někdo zeptal, proč už jste si dávno neudělali radost a něco takového si nekoupili, tak byste pravděpodobně řekli, že na to nemáte peníze. A jistě to nutně neznamená, že máte dluhy a jste na finančním dně.

stoh peněz

Ba naopak, u většiny lidí je tomu tak, že nejenže by neuměli vyjít s penězi, ale mají i úspory pro případ nouze, ovšem odpírají si dopřát trochu toho luxusu, neboť by jim to připadalo sobecké, neboť raději obdarovávají ostatní než sebe a také často mají pocit, že udělat si radost jen tak sami sobě je škoda peněz. Jenže kdo jiný nás má potěšit, když ne my samotní? Často je to totiž tak, že když si danou věc, po které dlouho toužíme nekoupíme my sami, tak nám ji nikdo jiný rozhodně nedaruje. Třeba proto, že jsme se s naším přáním nikomu jinému nesvěřili. Takže máme na výběr. Buď uděláme změnu a zkusíme požádat Ježíška, aby nám místo kosmetiky a pyžama letos nadělil něco lepšího anebo si to prostě nadělíme pod stromeček my sami. A vůbec to není sobecké, i když to tak třeba může na první pohled působit.

klíč k řešení

Nedáváme si přece dárky každý den. Spíš než sobecký, je tento způsob zdravý. Je dobré si čas od času udělat radost, neboť když budeme šťastní, budeme se lépe cítit, bude se nám lépe žít a budeme milejší na své okolí. A to jistě stojí za to, neboť je to změna k lepšímu pro všechny. Takže si dopřejte to, po čem už dlouho toužíte. A pokud zrovna nemáte dost peněz, tak pro všechny tyto případy je zde americká hypotéka nebankovní, se kterou na své sny dosáhne každý.