Pro ženy, které chtějí hubnout

Dnes mám skvělou zprávu pro všechny ženy, které trápí nadbytečné kilogramy navíc. Jsem nadšená a chci se s vámi podělit o svou zkušenost. Protože se mi stále nedařilo upravit svou váhu tak, jak jsem si představovala, řekla jsem si, že zkusím tolik propagovanou ketonovou dietu pro ženy. Ale přiznávám, že jsem dlouho váhala. Nemám ráda reklamy. Tak jsem si alespoň načetla, co znamená keto dieta a zjistila, že se jí také říká bílkovinová či ketogenní anebo i proteinová. Základ, na kterém funguje, mi přišel logický. Navíc, když už existuje tolik spokojených klientů, tak na tom přece „už něco bude“!

podprsenka žena

Zkrátím to. Jsem po prvním týdnu diety. Jsem o dva kilogramy lehčí. Co mě zaráží, obvod pasu, boků, stehen, se nehnul ani o píď. Ale byla jsem překvapena, že obvod hrudníku pokles o celé 4 centimetry! Sice jsem si přála zmenšit obvod jinde, ale nebudu se rouhat. Děkuji i za hrudník, což jsem zjistila během prvního týdne i bez měření, protože mě – promiňte tu intimitu – přestala konečně „škrtit“ podprsenka. Takže, úspěch.

Ketonová dieta slibuje při přesném dodržování všech pravidel v první fázi úbytek o až 2,5 kilogramu. Proč se to nepovedlo mě spolu s úbytkem centimetrů (pas, boky, stehna)? Musím si sáhnout do svědomí. Dvakrát jsem vynechala večeři, protože jsem prostě neměla hlad. Nedodržuji přesně režim, nedokázala jsem si dát „do hlavy“, že už KONEČNĚ musím začít jíst pravidelně a v neposlední řadě – nepřečetla jsem si důkladně manuál a neseznámila se všemi důležitými radami, které i vám velmi dokážou pomoci.

zeleninový talíř

Tak jsem se „kousla“ a vstupuji do druhé fáze s pevným odhodláním si nastavit přesný čas snídaně, oběda, svačiny a večeře. Snídat byste měli totiž nejdéle do jedné hodiny po probuzení. Mezi jídly nechávat minimálně 3–4 hodiny. Jíst dostatek zeleniny. U pořádání zeleniny bych zasloužila metál. Zeleninu miluji, ale když jsem si ji začala vážit, zjistila jsem, že běžně tomu moc nedám. Teď slupnu půl kila jen to hvízdne a jsou dny, kdy si pochutnám i na necelém kilu zeleniny. A věřte, že se to dá, jen se člověk musí donutit ke změně a prostě si to nastavit jinak.

Ketogenní dieta má tři fáze, já jsem v průběhu druhé a sleduji, že mi začíná slehávat bříško. Jupíí!!