Teploměr do bazénové vody patří


Váš bazén vám může poskytnout prvotřídní servis pouze v případě, že je jeho teplota ideální ke koupání nebo pobytu v ní. Zchladit se můžete prakticky kdykoliv, ale vědět, že vás v něm čeká teplota, se kterou počítáte a je fantastická pro vaši pohodu ve vodě je něco, co vám přinese pouze bazénový teploměr, který byste vlastnit měli.

teploměr na hladině

Levné a jednoduché bazénové příslušenství

Kromě chemie a rovněž i plováku, do kterého ji umístíte, si nezapomeňte vaši výbavu bazénového příslušenství doplnit o tak malou a současně i nenáročnou položku, jakou je teploměr. Využívat ho budete každý den, a i díky němu pravidelně sledovat to, jak vaše teplota vody v bazénu postupně stoupá nebo klesá.

Je to levné zboží, které vám při pobytu v bazénu překážet nebude. Informuje vás pouze o detailu, na kterém vám tolik záleží. O teplotě vaší vody byste měli mít přehled ještě předtím, než se do vaší nádrže rozhodnete vstoupit nebo se v ní chtějí koupat vaše malé ratolesti.

Je tedy přínosným příslušenstvím, které je dobré mít po ruce a průběžně sledovat jeho hodnoty.

Vybírat můžete z několika typů a designu

Vaše malé ratolesti jistě potěší možnost, vlastnit teploměr se zvířátkem, které jim zpestří pobyt ve vodě a můžou si s ním i kdykoliv hrát. Nejedná se o typ, který by byl pro děti nevhodný a nebezpečný. Neobsahuje totiž rtuť a najde si uplatnění v každém dětském bazénku.

Dospělé nadšence vody potěší velká škála ponorných nebo volně položených na hladině, které disponují plovákem. Stejně tak si můžete zvolit variantu nerezového, plastového nebo dokonce i barevného teploměru, který ve vodě jednoduše nepřehlédnete.

Zajímavý a stylový může být i typ se sondou, která naměří tepotu i ze spodní části vašeho bazénu a tím pádem vám přinese ještě přesnější informace ohledně teploty vaší vody.
teploměr se sondou

Zvolte si tedy minimálně jeden a dopřejte si vždy spolehlivou informaci, jak na tom vaše teplota vody vlastně stojí.