Více místa pro všechny


Asi nikdo si neumí představit život bez nábytku. Nejen že to u nás doma díky němu vypadá mnohem lépe, ale také máme kam uložit všechny svoje věci. Někdo má to štěstí že má vestavěnou předsíňovou stěnu už od předchozích majitelů, kam se pohodlně vejde třeba sezonní oblečení, ale pokud mezi ty šťastné nepatříte, musíte si je nechat vyrobit. Vestavěné skříně jsou daleko lepší než ty klasické, a hned si povíme proč.

hnědá skříň

Zatímco u klasických skříní máte na výběr jen to co seženete v obchodech, u vestavěných skříní si můžete sami vybrat nejen rozměry ale také design. Můžete si vybrat vzor skříně, typ dveří a barvy. Toho využívají hodně lidé, kteří zařizují pokojíčky svým dětem a volí barvy skříní podle toho zda jde o skříň pro syna nebo pro dceru.

Klasická skříň jen tak stojí v prostoru a na horní část se práší, protože má z výroby dané rozměry. U vestavěné skříně jde o to, že jen rozměry jsou klidně až ke stropu. Většina lidí chce využít na maximum prostor který mají určený k postavení skříně, takže nejen že nebudete muset složitě utírat prach z horních částí nábytku, ale navíc získáte maximální prostor pro nábytek, tudíž se vám do něj vejde daleko víc věcí než do běžných skříní.

vestavěné skříně

Pokud hledáte někoho kdo vyrábí vestavěné skříně Praha, podívejte se k nám. Vyrábíme nejen vestavěné skříně, ale spoustu dalšího nábytku. Můžete si u nás nechat vyrobit i předsíňovou stěnu, která může být praktická nejen za účelem ukládání věcí, ale také může vypadat opravdu skvěle a může obsahovat i zrcadlo a nějakou tu menší sedačku k pohodlnému obouvání.

Ať už si u nás necháte vyrobit šatní skříně nebo kuchyňskou linku, jistě budete spokojeni s výsledkem. Zaručujeme vám velký výběr barev a designů, rychlost práce a kvalitu, o které vás mohou přesvědčit i recenze, které na našem webu zanechali naši spokojení zákazníci.