Erotické masáže

Bdsm masáž je opravdu velmi specifická masáž, která se líbí asi jen těm vyvoleným. Já sama se musím přiznat, že jsem to opravdu nikdy nezkoušela. Nevím proč, ale já se toho docela dost bojím. Navíc mi to ani nějak erotické nepřijde. Ale na druhou stranu musím říct, že je to docela zajímavé. myslím, že ale za zkoušku by to jistě stálo, ne?

Masáží je mnoho druhů.

Myslím, že je to vlastně rozdíl, mít bdms sex nebo bdsm masáž. Bdsm masáž může být asi nějak příjemná, když je to masáž. Podle mě je masáž od toho, aby se člověk uvolnil a bylo mu lépe a ne, aby mu nějaká masáž dělala problémy. tady si myslím, že je to úplně jiné. Sex a masáž a jen naprosto odlišná věc, ale když to tak vezmu, tak na druhou stranu je to i blízko k sobě. Ne nadarmo se říká, že od masáže je velmi blízko k sexu. Krůček k sexu od masáže. A kdo tvrdí že ne, tak lže. Jen si to představte. Ležíte si pěkně na lehátku, někdo vás masíruje a vám je to tak příjemné, že sotva dýcháte a myslíte jen na samé krásné a jemné věci. Potom vám masérka zajede na mírně erotické místo a vy pak myslíte už jen na sex.

Je libo masáž?

Bdsm masáž je vlastně asi taky velmi příjemná. Moje sestra na ní byla a pak z toho byla velmi vyjevená a vystrašená. Ale nakonec mi sestra řekla, že to byl docela velmi zajímavý zážitek. Myslím, že by to asi stálo za to vyzkoušet. Jenže bdsm masáž asi není jen tak pro někoho. tady jde trochu i o bolest. Ano, v bdsm masáži jde hlavně o bolest. Sice ne úplně moc, ale záleží spíše na tom, jak kdo má tu bolest rád. Ano, jsou mezi námi i tací, kteří mají rádi bolest s vzrušuje je. Tady je bdsm masáž ideální. A zajímá vás, jestli bych šla taky někdy na bdsm masáž? No, myslím, že mě nic nepřemluví. Nemám v úmyslu poznat v sexu úplně všechno. Myslím, že něco má taky zůstat navždy utajeno, ale aspoň pro někoho, jako jsem já. Ale jistě se najdou milovníci, kteří bdsm masáž budou vyhledávat s chutí.