Začněte cvičit v pohodlí domova

Rádi byste shodili nějaké to přebytečné kilo? Nebo byste chtěli spíše zesílit a zpevnit vaše tělo? Není nic jednoduššího, než se začít věnovat nějakému sportu. Můžete například vyzkoušet běh, který můžete provozovat všude a především zadarmo. Než se ale do běhání pustíte, měli byste si nechat s technikou běhu poradit od zkušeného trenéra. Nesprávným během byste si mohli spíše uškodit. Začněte běhat efektivně a výsledky se brzy zajisté dostaví.

cvičení

Také můžete navštěvovat nějaké fitness centrum, kde budete cvičit pod dohledem fitness trenérů. Ti vás upozorní na případné chyby a poradí vám, který typ lekcí je právě pro vás vhodný. Návštěva fitness center však něco stojí, a protože je potřeba, abyste chodili cvičit alespoň dvakrát do týdne, může se vás cvičení vyjít na nemalé peníze. Jestliže chcete ušetřit nebo se necítíte na cvičení v kolektivu, začněte cvičit doma. Na YouTube najdete mnoho fitness trenérů, kteří pravidelně vkládají cvičební lekce. Jednotlivé lekce si můžete pomocí video downloader Stahujvidea stáhnutou do svého počítače nebo telefonu a můžete začít cvičit. Nevýhodou domácí cvičení je právě to, že pokud budete nějaký cvik dělat špatně, nikdo vás neopraví. Většina trenérů však pečlivě vysvětluje veškeré cviky, takže se nemusíte obávat, že byste svému tělu ublížili.

Youtube

Český kanál ladylab nabízí několik dostupných videí, ve kterých předcvičuje i známá Hanka Kynychová. Tréninky jsou různorodé, můžete si vybrat lekce se zaměřením na břicho, zadek, nohy nebo na celé tělo. Také jsou zde tréninky s pomůckami nebo bez pomůcek, zacvičit si můžete i spalovací kardio nebo intenzivní tabatu. Pokud máte rádi spíše pomalejší cvičení, navštivte kanál StillOnTheWay, kde se lektorka věnuje cvičením jógy. Najdete zde například i jógu pro děti nebo jógu určenou těhotným ženám a ženám po porodu.