Pronájem dodávek


Každý, kdo se někdy ve svém životě stěhoval, mě dá určitě za pravdu, když řeknu, že jde o velkou dřinu a hlavně dost stráveného času. Pokud však nemáte ani dodávku, nebo jiné velké auto, je práce ještě horší. Zkuste však vyzkoušet půjčovnu dodávek Brno, která Vám přímo na míru pronajme dodávku dle vašich potřeb a přání.

půjčovna

Tato firma už působí na trhu dlouhé roky a má spoustu spokojených zákazníků. Díky velké nabídce vozů si zde vybere opravdu každý, včetně velmi náročných zákazníků. Na půjčení jsou tu vozy menších rozměrů, jako je Fiat Duplo, Škoda Fabia, Citroen Jumper, nebo větší vozy tipu Renault Master, Fiat Ducato, nebo třeba velký valník. U všech vozů je také doplněno maximální zatížení, jaké řidičské oprávnění je potřeba mít na řízení vozu a také kapacita míst k sezení. Mimo to, je u větších aut také uvedeno, kolik palet může převést, zda má tempomat, nebo zda má klimatizaci, či nezávislé topení. Na výběr budete mít také mikrobus, či mrazák, ve kterém je vedená teplota včetně tištěného záznamu.

půjčovna (2)

Všechny tyto vozy mají neomezené kilometry, takže bude jen na Vás, kam pojedete, nebo kolik daný den najezdíte. Samozřejmostí je také povinné i havarijní pojištění pro Českou republiku a také pro celou Evropu. Mezi další služby patří také GPS ve vozidlech, díky kterému se nemusíte bát odcizení, či zneužití vozu. Samozřejmostí je také dálniční známka pro všechny automobily pro Českou republiku. Pokud budete chtít, můžete si také zapůjčit (v ceně pronájmu) stěhovací techniku, jako je přepravní vozík, či kotvící technika.

Pokud se tedy rozhodujete, zda investovat a půjčit si dodávku, nebo si vše odvést osobním autem, tak neváhejte a běžte do dodávky. Nejen, že si ušetříte čas, ale také si ušetříte velkou práci a nekonečně mnoho jízd osobním autem, které byste museli podstoupit při stěhování.