Pronájem dodávky za pár stovek

Každý z nás se někdy dostane do situace, kdy potřebuje převést nějaký nadměrný náklad. Ať už se jedná o lednici, skříně, nábytek, či materiál na stavbu, tak je zapotřebí velký automobil. Ovšem většina normálních lidí nevlastní dodávku, valník, či jiné velké auto, které by nevyužili. Pokud patříte mezi tyto lidi i vy, tak zvolte na převoz velkého nákladu krátkodobý pronájem dodávky. Ten se zaručeně vyplatí a odvezete cokoliv, co budete chtít.

půjčovna dodávek

Půjčovna dodávek Praha 4 Rentcarservice, je společnost, která má ve svém vozovém parku nespočet vozů. Na pronájem Vám nabídnou jak menší, tak velké vozy a bude jen na Vás, jak moc prostorný vůz chcete. Firma uznává pouze francouzské vozy a můžete si od nich zapůjčit vozy jako Ford, Peugeot a další. Všechny vozy jsou samozřejmě čisté a kontrolují se při každé předávce. Samozřejmostí je, že všechny vozy můžete řídit, se skupinou řidičského průkazu B. Při zobrazení vozy se Vám ukáže jeho výbava a také rozepsaný ceník. Ten je rozepsaný na krátkodobí, či dlouhodobí pronájem a to včetně zvýhodněného víkendu. Také zde najdete rozměry vozu.

půjčovna dodávek

Pokud zvolíte pronájem od této společnosti, tak Vás čeká řada výhod, které se Vám budou určitě líbit. Mezi tyto výhody patří zapůjčení navigace a sněžných řetězů zdarma a také zapůjčení dětské sedačky. Při stěhování Vám společnost poskytne rudl, se kterým hravě přestěhuje těžké skříně, či nábytek. Samozřejmostí je zákonné a povinné pojištění všech vozů. Dále budete mít neomezený počet kilometrů a 24 hotline podporu. Zapůjčení lze domluvit i mimo pracovní dobu a to po předchozí domluvě. Navíc má mnoho vozů tažné zařízení a není tak problém ho kdykoliv využít.

Pokud tedy hledáte krátkodobí pronájem velkého vozu, tak vsaďte na tuto společnost. Zaručeně nebudete litovat a odvezete všechno, co jste chtěli. Proto neváhejte a ihned se na ně obraťte.