Praktická a stylová koupelna

Ať už jste si koupelnu navrhovali sami, nebo jste se raději spoléhali na služby zkušeného designéra, vždy se najde prostor pro zlepšení. Řeč je o vychytávkách, díky nimž bude vaše koupelna lépe udržitelná, praktická, ale stále stejně stylová. Máte je?

bílá koupelna

Police ve sprše

Pokud jste zapomněli na odkládací prostor, může se vám často stávat, že se musíte ve sprše krčit, abyste si podali šampon, nebo houbičku. Přitom není nic jednoduššího, než nainstalovat do sprchy police. Zapomeňte na plastové police, které se snadno opotřebují a po chvíli působí ošuntěle a lacině. Vsaďte na kvalitu a zvolte raději nerezové poličky do sprchy. Jsou speciálně vyrobeny tak, aby vydržely ve vlhkém prostředí a snadno se udržovaly. Pokud se bojíte, že vám z nich budou neustále padat lahvičky, můžete vybrat raději nerezový košík, který splní svůj účel stejně dobře. Dávejte ale pozor, kde je koupíte a raději investujte do kvality.

Háčky na ručníky

Zatímco osušky často jen přehodíme přes topný žebřík, kde krásně doschnou a jsou pak teploučké, ručníky bychom měli mít pověšené hezky u umyvadla. Je potřeba mít nachystaných vždy hned několik ručníků, protože každý by měl používat ten svůj, plus jeden navíc pro návštěvy. Stejně jako u polic, se i zde vyplatí investice do nerezových háčků. Plastové nalepovací sice vyjdou mnohem levněji, ale brzy se začínají odlepovat a padat, proto jsou velmi nepraktické.

Dávkovač mýdla

Samozřejmě lze zakoupit mýdlo už v dávkovači, ale přiznejme si, že plastový jednorázový obal zkrátka nevypadá dobře. Kvalitní dávkovač mýdla můžete koupit v mnoha designových provedeních, která se budou hodit do vaší koupelny. Zvolit můžete nerez, nebo keramiku.

dávkovač mýdla

Odkládání zubních kartáčků

Na zubní kartáčky je nejlepší speciální držáček, který je připevněný na stěně u umyvadla, a kartáčky jsou v něm krásně oddělené. Můžete sehnat i dvojitý držák, kde na jedné straně budou vaše kartáčky a na druhé kelímek na vyplachování úst.

Dále pak nezapomínejte na odpadkový koš, který je v koupelně nezbytný a koš na prádlo. Kvalitní a stylové doplňky do koupelny seženete v internetovém obchodě ZACK shop.