Bydlení v mobilním domku je pohodové a dostupné

Bydlet ve svém, s celkem nízkými náklady na provoz, tak tyto požadavky splňují mobilní domy, které splňují komfortní bydlení a jsou dnes opravdu dost žádané. Hypotéky jsou dost předražené a dosáhnout na hypotéku například od čtyřmilionové částky je dnes pro mnohé, zvlášť mladé rodiny, dost obtížné. Pokud máte zájem si prohlédnout mobilní domky od naší společnosti Lavaro House s.r.o., přijďte se podívat do prodejního centra mobilheim v Praze, na Vídeňské ulici v obci Vestec. Další prodejní centra máme v Brně nebo v Hradci Králové.

mobilní domek Lavaro

Některé dnešní nové mobilní domy – mobilheimy jsou svým vzhledem skutečně krásné, atraktivní, mají kvalitní tepelnou izolaci PUR pěnou, jak exteriér tak interiér je kombinován kvalitním dřevěným obložením. Například na venkovní obležení se používají kvalitní dřevěné desky ze sibiřského modřínu. Vybavení mobilních domů je kompletní, ať se to týká nábytku a všech spotřebičů. K tomu navíc LED osvětlení, podlahové vytápění a klimatizace. Jejich cena je do 2 200 000,-Kč. Zdá se vám to hodně? Nabízíme mobilní domy celoroční, dále domy použité jak celoroční, tak sezónní, jejich cena je skutečně nízká, atraktivní.

Celoroční domy LAVARO s kvalitním ocelovým podvozkem jsou nabízeny ve více verzích. Zde není nutné stavební povolení, ale ze stavebního úřadu budete potřebovat územní souhlas. Žádost se podává s názvem Oznámení o záměru v území. Toto ohlášení záměru je o umístění mobilního domu – mobilheimu na daném pozemku.

Lavaro - interiér

Dřevostavba celoročního domu PLATINUM – zde máte možnost si tento luxusní domek nechat zkolaudovat, protože splňuje stavební zákon. Samozřejmě, že vás bude zajímat, jaké má mobilní domek výhody a jaké nevýhody. Co je vše potřeba zařídit. Zafinancování – úvěr vám dokážeme podle vašich možností zařídit přes bankovní instituce, kde vám bude k dispozici náš zkušený specialista. Veškeré dotazy, ohledně financí na zakoupení mobilního domku, vám rádi zodpovíme. Předem si na našich stánkách dole klikněte na FINANCOVÁNÍ, kde si předem můžete přečíst důležité informace.