Už jste se seznámili s nebankovní hypotékou?

Jedná se o skvělou možnost, jak získat peníze za velice vstřícných podmínek, rychle, a bez zbytečných komplikací.

Pakliže už víte, o co jde, tak je vám jistě známo, že se jedná o úvěr, který má svá specifika. A k těm jistě patří i ručení nemovitostí.

credit-4516068_640

S takovou podmínkou se u běžných úvěrů setkáte jen u americké hypotéky. Ta vám nabízí peníze na cokoli, jen když budete ručit nemovitostí. A s nebankovní půjčkou je to vlastně hodně podobné. Také můžete získat prakticky neomezenou sumu peněz, a to za velice vstřícných podmínek, a také k účelům, které by vám v bance zamítli. Můžete s ní například financovat splacení starých závazků a vyplacení z exekuce. A to vám nikdo jiný nenabídne.

Je to dáno tím, že se jedná o spolehlivou a silnou záruku bez rizika. Když ručíte nemovitým majetkem, tak má věřitel jistotu, že o svou investici nepřijde, protože i kdybyste měli v budoucnu potíže se splácením a své závazky nesplnili, zůstane mu v ruce alespoň vaše nemovitost, která se dá v každé době prodat za rozumné peníze. A právě díky této solidní záruce vám může poskytovatel úvěrů vyjít vstříc i v ne zcela standardních situacích, ať už jde o cokoli.

Pravidla jsou nastavená tak, že můžete získat libovolně vysokou částku až do výše sedmdesáti procent hodnoty vámi vybrané nemovitosti. Samozřejmě se jedná o její aktuální tržní cenu, a ne o váš subjektivní odhad.

coin-626500_640

Skvělé je, že můžete ručit libovolným druhem nemovitého majetku, takže nemusíte nutně volit střechu nad hlavou, ale stejně tak dobře vám poslouží i firemní areál, rekreační chata, anebo třeba garáž. Sjednat si samozřejmě můžete i hypotéku na pozemek https://www.fahd.cz/nebankovni-hypoteka/, jejíž výše se bude odvíjet od jeho kvality a atraktivity lokality, ve které se nachází.

A pokud byste se náhodou ocitli v úzkých, pak vězte, že vám může pomoci svým majetkem i libovolná třetí osoba.