Důvod obrátit se na květy

Jistě se najde nespočet příležitostí k tomu, abyste mohli věnovat vašim blízkým květiny. Jsou to převážně narozeniny, které jsou velkou události každého z nás, ale i svátek nebo příhoda, která si zaslouží nějakou malou pozornost. Pokud se vám však nedopatřením stalo, že jste na někoho ve vašem okolí zapomněli v jeho důležitý den, nic se neděje! Napravit vaši chybu můžete dokonalou kyticí vámi vybraných květin, které budou v podobě omluvy mluvit za vás.
kytice v krabici.jpg


Rozvoz květin – služba, která je jednoduše dokonalá!


Slyšeli jste už o tom, že si můžete zaplatit a objednat květy i mimo vaši osobní iniciativu? Rozvoz květin se stal velmi populární už jen z hlediska pohodlí, ale i praktičnosti, na kterou mnoho lidí nedá dopustit. Není se čemu divit, protože provozní doba některých květinářství je slučitelná s tou, kterou má většina lidí v práci danou. Někdy opravdu není čas stihnout vše zařídit a přinést vaši partnerce, mamince nebo blízké osobě pozornost, která patří k nejcennějším dárkům.

To se vám však v případě rozvozu nestane, protože se na něho můžete spolehnout v tom ohledu, že vaše květina dorazí do rukou blízké osoby ještě dřív, než se s ní setkáte.

V neposlední řadě je neocenitelný – moment překvapení! Nikdo z okruhu vašich lidí nemůže předem tušit, že vás napadne tak skvostná myšlenka, pojmout narozeniny nebo jinou událost jako překvapení, které by nepředvídal. Přece jen…pokud se s někým, kdo něco slaví máte setkat osobně, dotyčná osoba už tak nějak tuší, že nepřijdete s prázdnou. Takhle budete mít ale o jedno plus navíc, uvidíte.
narozeninové přání.jpg


Vyberte si, co jen chcete!


Nabídka je velkých rozměru, taktéž jako množství květin, které se od sebe liší. Můžete si vybrat nejen už zhotovenou kytici, kterou nalezete v sortimentu na webových stránkách, ale taktéž si zhotovit vaši vlastní, dle požadavků, které máte. Můžete kombinovat, přidat nějaké dekorační prvky a samozřejmě přáníčko, které bude osobní a od srdce.